1. Home
  2. Спортивно-оздоровчий комплекс

Спортивно-оздоровчий комплекс

В Університеті створені необхідні умови для відпочинку і підвищення культурного рівня студентів. До послуг студентів наявні 2 актові зали, які є місцем організації та проведення освітніх і виховних заходів, розташовані у приміщеннях Університету за адресами: м. Київ, вул. Бутлерова Академіка, будинок 1; та м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 16. Актові зали забезпечують проведення наукових конференцій та семінарів, творчих вечорів, зустрічі з видатними вченими та урочистих заходів для студентів університету: посвята у студенти, вручення дипломів про вищу освіту та інші. Актові зали оснащені мультимедійною технікою, проекційною аудіо- та відео апаратурою.

Забезпечення життєдіяльності та соціальних потреб студентів та викладачів забезпечується наявністю соціальної інфраструктури ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»: їдалень та буфетів – 2, гуртожитків – 1, медичних пунктів – 2.

 

У ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» для проведення занять з фізичного виховання, фізичної терапії, ерготерапії, спортивних секцій, змагань функціонують спортивні зали за адресами:

  • м. Київ, вул. Бутлерова Академіка, будинок 1 (250 кв. м)
  • м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 літ. “А” (729,1 кв.м)
  • м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 літ. “А” (614,7 кв.м)

 

Крім наявної спортивної зали в основному приміщенні Університету, ПЗВО “МЄУ” підписав Договір про надання послуг №2ЄУ/0819 від 12.08.2019 року з ДП “Спортивний комплекс “Авангард”, відповідно до умов якого, Університет має право використовувати 2 спортивні зали площею 729,1 кв. м та 614,7 кв. м  відповідно, а також стадіон площею 627,3 кв. м, розташовані за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 46 літ. “А”.

Спортивні зали обладнані повністю для проведення занять та спортивних змагань з баскетболу, волейболу, міні-футболу, великого тенісу, атлетичної гімнастики, настільного тенісу, єдиноборств тощо. У залах є баскетбольні щити, футбольні ворота, волейбольні сітки, сітки для великого тенісу та бадмінтону, баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі, столи для настільного тенісу, тренажери, орбітреки, велоергометри, платформи «Реабілітація та здоров’я», спортивні тренажери (горизонтальні та вертикальні блоки тяги для м’язів спини, ричажна тяга, велотренажер горизонтальний, тренажер для м’язів стегна, машина сміта, груди-машина, тренажер для привідних і відвідних м’язів, кросовер, тренажер для жиму ногами, професійні гантелі, диски, гриф  W-подібний, тяга верхня, що обертається, тяга Т-подібна з упором на ноги, універсальні стінки, стіл для армспорту, штанга, гантелі, диски до штанги, м’ячі для розробки кисті, м’ячі масажні, набивні, футболи, медицинболи тощо).

 

Стадіон частково обладнаний спеціальним гумовим покриттям для гри у футбол та волейбол, є бігові доріжки, яма для стрибків у довжину, стовпи та майданчик для гри у волейбол.

Таким чином, спортивна інфраструктура ПЗВО “МЄУ” повністю задовольняє потреби в організації освітнього процессу та самореалізації активної особистості у сфері спорту.